fbpx
Brakuje Ci radości życia? Chciałabyś zacząć ćwiczyć jogę, ale nie wiesz jak? Masz poczucie, że utknęłaś w jakimś punkcie swojego życia i potrzebujesz ruszyć z miejsca, ale nie wiesz jak się do tego zabrać?
Zapisz się na kurs
„W 7 dni zacznij z jogą wreszcie cieszyć się życiem”

Agnieszka Gil

Jogę praktykuję od 22 lat, ceramikę tworzę od 20. Od 10 lat uczę jogi, ceramiki i ich wykorzystania do budowania strategii radości życia. Zgłębiam tajniki relaksacji i medytacji. Łączę jogę z różnymi ścieżkami rozwoju i twórczej kreacji radości życia.

7 dni do strategii radości życia z jogą

Dowiedz się, jak wreszcie dzięki jodze zacząć cieszyć się życiem, nawet jeśli natura nie obdarzyła Cię pogodą ducha;-).

Co tu znajdziesz?

Kurs „W 7 dni zacznij wreszcie z jogą cieszyć się życiem” to solidna dawka strategii, inspiracji i wsparcia w budowaniu radości życia wg własnych priorytetów i na własnych zasadach dzięki jodze. Skierowany jest do osób, które chciałyby zacząć cieszyć się życiem z jogą i jej codzienną praktyką, jednak brakuje im motywacji i umiejętności.

Dostęp do prywatnej grupy

#W 7 dni zacznij z jogą cieszyć się życiem – to  zamknięta grupa na facebooku, na której będzie odbywać się kurs, w której będzie można zadawać pytania, a my będziemy na nie odpowiadać. 

7 dni strategii radości życia na żywo

Kurs zaczyna się 9 stycznia 2020 roku i potrwa 7 dni , czyli do 15 stycznia.
W tym czasie każdego dnia w grupie i w wiadomości email otrzymasz dostęp do:
>>> kolejnej strategii cieszenia się życiem w formie video, żeby szybko wprowadzić ją w życie.
>>> 2 video sesji jogi – poranne 5 minut jogi na przebudzenie i wieczorne 15 minut jogi na wyciszenie.

Darmowa konsultacja dla każdej uczestniczki kursu

Ponieważ chcę, aby ten kurs przyniósł Ci maksymalne korzyści, a na dodatek lubimy świąteczne prezenty, jeżeli kupisz kurs do 23 grudnia, w każdym pakiecie zawarta jest 15 minutowa konsultacja. Po 23 grudnia konsultacja i zniżka znikają, a cena kursu wzrasta.

Masz wątpliwości, czy w Twoim wypadku to zadziała?

Ja też kiedyś je miałam. Też byłam w punkcie, w którym czułam, że utknęłam. W momencie, w którym zdałam sobie sprawę, że jak się nie ruszę, to mogę przegrać swoje życie i swoje zdrowie. W momencie w którym zrozumiałam, że albo się za siebie wezmę i odnajdę w sobie radość życia, albo moja melancholijna natura ściągnie mnie gdzieś na dno otchłani rozpaczy.
No i wzięłam się za siebie. I dzięki jodze odnalazłam w sobie moc i siłę, by swoje życie spełnionym i radosnym.
Przez 10 lat szukałam najlepszych sposobów na budowanie radości życia, kolejne 10 lat uczyłam innych, jak dzięki jodze odnaleźć w sobie moc i siłę, by cieszyć się życiem. Napisałam nawet powieść, której bohaterka walczy o swoją radość życia, szukając własnej drogi.
Po latach różnych doświadczeń, najlepiej działające metody zebrałam w kursie
”W 7 dni zacznij wreszcie z jogą cieszyć się życiem!”,
który teraz możesz kupić w super premierowej cenie DO 6 GRUDNIA otrzymując dodatkowo super bonusy:

A

BONUS 1

Dla każdej z uczestniczek jest w pakiecie 15 minutowa konsultacja, aby każda z Was mogła dostosować ten kurs, a w szczególności praktykę jogi do swoich potrzeb i możliwości i osiągnąć dzięki temu maksimum korzyści w bezpieczny i zdrowy dla siebie sposób.
A

BONUS 2

W każdym pakiecie dostęp do wyzwania:
„Codziennie 5 minut jogi, by w jesienny ranek łatwo stanąć na nogi”.
A

BONUS 3

Otrzymujecie również w prezencie moją powieść „Kobieto zacznij w końcu cieszyć się życiem” w formie ebooka z dodatkowymi ćwiczeniami. Ebook jest na razie dostępny, tylko razem z kursem i nie można go kupić osobno.

Zniżka i konsultacja znikają za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)