fbpx

Joga i mandala, by bardziej cieszyć się życiem

CZAS: 26.02.2022 godz. 10.00 – 20.00
MIEJSCE: Agni Pracownia Jogi i Ceramiki

                          DOBKÓW 70

POZIOM: początkujący 
WYŻYWIENIE: wegetariańskie
CENA: 250zł

 

ZAPISY:   agnipracowniajogiiceramiki@gmail.com tel. +48 697 097 624

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc warunkiem rezerwacji miejsca na warsztacie jest wpłata zaliczki w wysokości 50zł na konto:

Agnieszka Gil
nr konta: 31 1940 1076 6320 4562 0000 0000
W tytule przelewu wpisz „Joga i mandala” a następnie wyślij do mnie email z informacją na adres 

agnipracowniajogiiceramiki@gmail.com

 

 

Zapraszamy na warsztaty „Joga i mandala, by bardziej cieszyć się życiem”. Będziemy praktykować jogę radości,  malować piękne mandale w intencji wspierania naszej kobiecości, dowiecie się czym wogóle jest intencja i jak z nią pracować. Jak zwykle czeka na Was pyszny wegetariański obiad i deser. Na koniec zajęć oczywiście relaks przy dźwiękach gongu i mis tybetańskich. 

Miejsce:

Dobków to malownicza miejscowość w Krainie Wygasłych Wulkanów. Położony jest u podnóża Gór Kaczawskich. Tu spokój i piękno natury zachwycają wszystkich. Okolica wręcz zachęca do górskich spacerów. 

Czekają tu na Ciebie

– poranna i wieczorna relaksacyjna sesja jogi

-ceremonia kakao

– warsztat tworzenia i malowania mandali w specjalnej intencji

– relaks z dźwiękiem,( misy tybetańskie, dzwonki koshi, gong)

– automasaż meridianów

– oczyszczające oddechy

– pyszny wegetariański obiad i deser

Zabierzcie ze sobą przyjaciół.

Koszt:

250zł za osobę

PLAN warsztatów:

 10:00 – 12.00 poranna sesja jogi

12:30 – 13:00 obiad

 13.30: 14:30 spacer

15:00 – 18:00  ceremonia kakao i warsztat tworzenia i malowania mandali w specjalnej intencji 

18:30 – 19:45 sesja jogi

19:45 – 20:00 relaks z dźwiękiem

Po wcześniejszych ustaleniach jest możliwość umówienia się na taki warsztat we własnym gronie w dowolnym terminie w miarę dostępności oczywiście.
Jest również możliwość ułożenia zajęć w cykl parodniowy w zakresie dopasowanym do  Twoich potrzeb i możliwości, co pozwoli również na wykonanie prac ceramicznych od początku do końca, by móc gotowe, kolorowe i wypalone zabrać ze sobą do domu.
Jeżeli spędzasz czas z rodziną i/lub przyjaciółmi w Górach Kaczawskich, masz ochotę z nimi poćwiczyć i miło spędzić wspólny czas tworząc własną unikatową ceramikę – serdecznie zapraszam 🙂

Agnieszka Gil : dyplomowana nauczycielka jogi z wieloletnim doświadczeniem. terapeutycznym Przygodę z jogą wg Iyengara rozpoczęła w 1996 r. Od 2000 r. prowadziła Pracownię Ceramiki Artystycznej i Użytkowej „Magic – Art – Gallery w Dobkowie. W 2010r. życie pokazało, że czas zacząć dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem na temat jogi i terapii jogą z innymi. Obecnie prowadzi „Agni” Pracownię Jogi i Ceramiki. Specjalizuje się w jodze terapeutycznej połączanej z technikami budowania radości życia. Joga pozwala jej żyć w harmonii z otoczeniem, jest jej ścieżką rozwoju zarówno fizycznego, jak i umysłowego i duchowego. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i doskonali swój warsztat się na warsztatach organizowanych przez najlepszych nauczycieli jogi. Łączy jogę z różnymi ścieżkami rozwoju. Zgłębia tajniki relaksacji i medytacji, ale swoją energię ukierunkowuje na propagowanie jogi jako sposobu na osiągnięcie równowagi emocjonalnej i zbudowanie radości życia. Wszystkim chętnie służy swoją wiedzą i umiejętnościami.

A tymczasem na blogu….
„Kobieto, zacznij wreszcie cieszyć się życiem”

„Kobieto, zacznij wreszcie cieszyć się życiem”

Namaste 🙂 Po wyzwaniu "Codziennie 5 minut jogi, by w jesienny ranek łatwo stanąć na nogi" o paru refleksjach muszę tu napisać. Dostałam od uczestniczek sporo wiadomości z podziękowaniami za poranną praktykę, energię i motywację do niej. Dostałam też sporo pytań i...

Tu mieszkam

Tu mieszkam

Tu mieszkam Chwila wakacyjnej sielanki podwórkowej. Tu mieszkam i nie wyobrażam sobie, że mogłabym inaczej. Nie jestem już nawet w stanie wyobrazić sobie mieszkania w bloku. Moje dzieci chyba też. Iwo wychodzi na podwórko jak tylko wstanie i wraca jak trzeba iść spać....