fbpx

Pragniesz ćwiczyć jogę pomimo zarazy? Nie odnajdujesz w sobie dość motywacji, by praktykować sama w domu? Czujesz, że potrzebujesz zajęć specjalnie dla Ciebie? Zapisz się na:

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE ONLINE

Joga radości w czasach zarazy

Agnieszka Gil

Jogę praktykuję od 22 lat, ceramikę tworzę od 20. Od 10 lat uczę jogi, ceramiki i ich wykorzystania do budowania strategii radości życia. Zgłębiam tajniki relaksacji i medytacji. Łączę jogę z różnymi ścieżkami rozwoju i twórczej kreacji radości życia.

Co dają Ci indywidualne zajęcia "Joga radości życia" online?

Dowiesz się, jak to wszystko ogarnąć, nawet jeżeli nigdy jeszcze nie praktykowałaś jogi w domu, albo nawet jeśli jeszcze nigdy jogi nie spotkałaś się z jogą. A oprócz tego dostajesz:

Wsparcie w czasach zarazy

Zajęcia indywidualne „Joga radości życia online” to specjalnie dla Ciebie dobrany zestaw ćwiczeń i praktyk, solidna dawka energii, inspiracji i wsparcia w czasach zarazy. Dedykowane są dla osób, które chciałyby, wbrew panującej ostatnio ciężkiej i przygnębiającej atmosferze  cieszyć się życiem z jogą i jej  praktyką, jednak brakuje im motywacji i umiejętności.

Darmowa 15 minutowa konsultacja przed pierwszymi zajęciami

Przed pierwszymi zajęciami otrzymujesz w prezencie darmową 15 minutową konsultację, w której możesz zadać pytania nurtujące Cię w kwestii praktyki własnej, przeprowadzę z Tobą wywiad na temat Twoich potrzeb i oczekiwań, oraz ewentualnych kontuzji i dolegliwości, abym mogła indywidualnie dobrać dla Ciebie odpowiednie zestawy asan i praktyk.

Zajęcia pojedyncze

Normalna cena takich zajęć to 120zł, w ramach promocji dla naszego zdrowia w czasach zarazy obecna cena to 100zł.

Pakiet 3 zajęcia

Normalna cena pakietu 3 zajęć to zajęć to 330zł, w ramach promocji dla naszego zdrowia w czasach zarazy obecna cena to 280zł.

Pakiet 5 zajęć

Normalna cena pakietu 5 zajęć to zajęć to 550zł, w ramach promocji dla naszego zdrowia w czasach zarazy obecna cena to 450zł.

Aby zakupić dany pakiet należy dokonać wpłaty na konto:

Agnieszka Gil
nr konta: 31 1940 1076 6320 4562 0000 0000
W tytule przelewu wpisz nazwę pakietu, który wybrałaś, a następnie umów się na darmową konsultację, na która możesz się zapisać klikając w przycisk poniżej