fbpx

Joga i mandala, by bardziej cieszyć się życiem

W ostatni weekend marca zapraszam Cię na dodający radości życia warsztat jogi i pracy z ceramiczną mandalą.
Temat: Joga i mandala, by  bardziej cieszyć się życiem
CZAS: 28.03.2020
MIEJSCE: DOBKÓW
JOGA: Villa Greta Dobków 59
CERAMIKA: Agni Pracownia Jogi i Ceramiki Dobków 70

POZIOM: początkujący i średnio-zaawansowany
WYŻYWIENIE: wegetariańskie
CENA: 130zł 

ZAPISY: jogaagnisurya@gmail.com  agni@pracowniajogiiceramiki.pl tel. +48 697 097 624

Będziemy się uczyć jak przy pomocy jogi dodać sobie energii i radości życia, będzie medytacja gwiazdy przewodniej i oczyszczające oddechy,  będziemy robić mandale ceramiczne i medytować z nimi. Jak zwykle będzie też masaż dźwiękiem, spacer i duuużo radości życia.

Miejsce:

Dobków to malownicza miejscowość w Krainie Wygasłych Wulkanów. Położony jest u podnóża Gór Kaczawskich. Tu spokój i piękno natury zachwycają wszystkich. Okolica wręcz zachęca do górskich spacerów.

Czekają tu na Ciebie:

– południowa i wieczorna sesja jogi 

– medytacja gwiazdy przewodniej

– medytacja z gongami,

– górski spacer po pięknej okolicy,

– masaż i joga twarzy

– oczyszczające oddechy

– warsztaty ceramiczne – będziemy tworzyć ceramiczne mandale i medytować z nimi

– pyszny wegetariański obiad i deser

Zabierzcie ze sobą przyjaciół.

Koszt:

130 zł pełny pakiet (joga + ceramika + poczęstunek)

 

50 zł – sama joga ( 25 zł 1 zajęcia)
60 zł – sama ceramika 

PLAN DNIA:

11:00– 13:00 sesja jogi

13:00 – 15:00 przerwa obiadowo – spacerowa

15:15 – 17:30 medytacja gwiazdy przewodniej i praca z mandalą – warsztaty ceramiczne

18:00 – 19:45 sesja jogi

18:45 – 19.00 medytacja z dźwiękiem

Po wcześniejszych ustaleniach jest możliwość umówienia się na taki warsztat we własnym gronie w dowolnym terminie w miarę dostępności oczywiście.
Jest również możliwość ułożenia zajęć w cykl parodniowy w zakresie dopasowanym do  Twoich potrzeb i możliwości, co pozwoli również na wykonanie prac ceramicznych od początku do końca, by móc gotowe, kolorowe i wypalone zabrać ze sobą do domu.
Jeżeli spędzasz czas z rodziną i/lub przyjaciółmi w Górach Kaczawskich i masz ochotę z nimi poćwiczyć – serdecznie zapraszam 🙂

Agnieszka Gil : dyplomowana nauczycielka jogi z wieloletnim doświadczeniem. terapeutycznym Przygodę z jogą wg Iyengara rozpoczęła w 1996 r. Od 2000 r. prowadziła Pracownię Ceramiki Artystycznej i Użytkowej „Magic – Art – Gallery w Dobkowie. W 2010r. życie pokazało, że czas zacząć dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem na temat jogi i terapii jogą z innymi. Obecnie prowadzi „Agni” Pracownię Jogi i Ceramiki. Specjalizuje się w jodze terapeutycznej połączanej z technikami budowania radości życia. Joga pozwala jej żyć w harmonii z otoczeniem, jest jej ścieżką rozwoju zarówno fizycznego, jak i umysłowego i duchowego. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i doskonali swój warsztat się na warsztatach organizowanych przez najlepszych nauczycieli jogi. Łączy jogę z różnymi ścieżkami rozwoju. Zgłębia tajniki relaksacji i medytacji, ale swoją energię ukierunkowuje na propagowanie jogi jako sposobu na osiągnięcie równowagi emocjonalnej i zbudowanie radości życia. Wszystkim chętnie służy swoją wiedzą i umiejętnościami.

A tymczasem na blogu….
„Kobieto, zacznij wreszcie cieszyć się życiem”

„Kobieto, zacznij wreszcie cieszyć się życiem”

Namaste 🙂 Po wyzwaniu "Codziennie 5 minut jogi, by w jesienny ranek łatwo stanąć na nogi" o paru refleksjach muszę tu napisać. Dostałam od uczestniczek sporo wiadomości z podziękowaniami za poranną praktykę, energię i motywację do niej. Dostałam też sporo pytań i...

Tu mieszkam

Tu mieszkam

Tu mieszkam Chwila wakacyjnej sielanki podwórkowej. Tu mieszkam i nie wyobrażam sobie, że mogłabym inaczej. Nie jestem już nawet w stanie wyobrazić sobie mieszkania w bloku. Moje dzieci chyba też. Iwo wychodzi na podwórko jak tylko wstanie i wraca jak trzeba iść spać....