fbpx

Dzień Dziecka z jogą i ceramiką

CZAS: 01.06.2021 godz. 16.00 – 20.00
MIEJSCE: Agni Pracownia Jogi i Ceramiki

                          DOBKÓW 70

POZIOM: początkujący 
WYŻYWIENIE: poczęstunek „kulki mocy”
CENA: 90zł za osobę,

bilet rodzinny (4 osoby) 350zł

ZAPISY: jogaagnisurya@gmail.com  agni@pracowniajogiiceramiki.pl tel. +48 697 097 624

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc warunkiem rezerwacji miejsca na warsztacie jest wpłata zaliczki w wysokości 50zł na konto:

Agnieszka Gil
nr konta: 31 1940 1076 6320 4562 0000 0000
W tytule przelewu wpisz „Dzień Dziecka z jogą i ceramiką”, a następnie wyślij do mnie email z informacją na adres 

jogaagnisurya@gmail.com

agni@pracowniajogiiceramiki.pl

 

 

W Dzień Dziecka zapraszamy Dzieci i Mamy na warsztaty jogi i ceramiki. Będziemy lepić z gliny piękne, zdobione roślinami naczynia z dedykacją, które potem umilą Wam wspólne chwile. Nauczę Was, jak razem ćwiczyć jogę, by była to świetna zabawa, która będzie też wspierać Waszą odporność na wszelkie stresy i wirusy. Nauczycie się robić kulki mocy, by moc była zawsze z Wami. No i mam nadzieję wygłaskacie małe kocie dzieci, by ich mama mogła nieco odpocząć 😉 😉 😉.
P.S. Jeżeli nie jesteś Mamą, a Tatą lub Babcią, to oczywiście również zapraszamy Cię serdecznie. Bierzcie dzieci, które macie pod swą pieczą i przybywajcie 

Miejsce:

Dobków to malownicza miejscowość w Krainie Wygasłych Wulkanów. Położony jest u podnóża Gór Kaczawskich. Tu spokój i piękno natury zachwycają wszystkich. Okolica wręcz zachęca do górskich spacerów. 

Czekają tu na Ciebie

– wieczorna sesja jogi dla małych i dużych

– warsztat ceramiczny

– relaks z dźwiękiem,( misy tybetańskie, dzwonki koshi, gong)

– nauka robienia „kulek mocy”

– oczyszczające oddechy

– pyszny wegetariański poczęstunek w postaci „kulek mocy” i kwiatowych herbat

Zabierzcie ze sobą przyjaciół.

Koszt:

90 zł za osobę, lub bilet rodzinny (4osoby) 350zł  – joga + ceramika + poczęstunek

PLAN warsztatów:

 

 

16:00 – 18:00 warsztaty ceramiczne

18:00 – 18:30 robimy kulki mocy

18:30 – 19:45 sesja jogi

19:45 – 20:00 relaks z dźwiękiem

Po wcześniejszych ustaleniach jest możliwość umówienia się na taki warsztat we własnym gronie w dowolnym terminie w miarę dostępności oczywiście.
Jest również możliwość ułożenia zajęć w cykl parodniowy w zakresie dopasowanym do  Twoich potrzeb i możliwości, co pozwoli również na wykonanie prac ceramicznych od początku do końca, by móc gotowe, kolorowe i wypalone zabrać ze sobą do domu.
Jeżeli spędzasz czas z rodziną i/lub przyjaciółmi w Górach Kaczawskich, masz ochotę z nimi poćwiczyć i miło spędzić wspólny czas tworząc własną unikatową ceramikę – serdecznie zapraszam 🙂

Agnieszka Gil : dyplomowana nauczycielka jogi z wieloletnim doświadczeniem. terapeutycznym Przygodę z jogą wg Iyengara rozpoczęła w 1996 r. Od 2000 r. prowadziła Pracownię Ceramiki Artystycznej i Użytkowej „Magic – Art – Gallery w Dobkowie. W 2010r. życie pokazało, że czas zacząć dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem na temat jogi i terapii jogą z innymi. Obecnie prowadzi „Agni” Pracownię Jogi i Ceramiki. Specjalizuje się w jodze terapeutycznej połączanej z technikami budowania radości życia. Joga pozwala jej żyć w harmonii z otoczeniem, jest jej ścieżką rozwoju zarówno fizycznego, jak i umysłowego i duchowego. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i doskonali swój warsztat się na warsztatach organizowanych przez najlepszych nauczycieli jogi. Łączy jogę z różnymi ścieżkami rozwoju. Zgłębia tajniki relaksacji i medytacji, ale swoją energię ukierunkowuje na propagowanie jogi jako sposobu na osiągnięcie równowagi emocjonalnej i zbudowanie radości życia. Wszystkim chętnie służy swoją wiedzą i umiejętnościami.

A tymczasem na blogu….
„Kobieto, zacznij wreszcie cieszyć się życiem”

„Kobieto, zacznij wreszcie cieszyć się życiem”

Namaste 🙂 Po wyzwaniu "Codziennie 5 minut jogi, by w jesienny ranek łatwo stanąć na nogi" o paru refleksjach muszę tu napisać. Dostałam od uczestniczek sporo wiadomości z podziękowaniami za poranną praktykę, energię i motywację do niej. Dostałam też sporo pytań i...

Tu mieszkam

Tu mieszkam

Tu mieszkam Chwila wakacyjnej sielanki podwórkowej. Tu mieszkam i nie wyobrażam sobie, że mogłabym inaczej. Nie jestem już nawet w stanie wyobrazić sobie mieszkania w bloku. Moje dzieci chyba też. Iwo wychodzi na podwórko jak tylko wstanie i wraca jak trzeba iść spać....